You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Запрошуємо на курс усвідомленого співчуття до себе (Mindfulness self-compassion)

Запрошуємо на MBSR-групи власного досвіду!

Запрошуємо відкрити для себе світ усвідомленості через Mindfulness self-compassion на 8-тижневому курсі усвідомленого співчуття до себе!

Коли ми щиро співчуваємо собі - ми стаємо стійкішими та міцнішими.

  💙 Mindfulness self-compassion - курс для розвитку усвідомленого співчуття до себе. Це перша тренінгова програма розроблена для того, щоб навчитись приділяти увагу собі, долати сором, зцілювати негативні переконання про себе.

  💙 МSC- це 8-тижневий курс, де підготовлені вчителі проводять групу з 8-25 учасників протягом ~3 годин щотижня, плюс окремо день для 4-годинного медитативного ретриту.

  💙 Дослідження кажуть, що програма сприяє зміцненню співчуття до себе та уважності, зменшенню тривоги та депресії, покращенню загального стану і навіть стабілізації рівня глюкози у людей з діабетом.

  💙 Співчуття до себе передбачає ставлення до себе так, як би ви ставилися до друга, який переживає важкі часи - навіть якщо ваш друг зазнав невдачі, відчуває себе неадекватно або просто зіткнувся з важким життєвим випробуванням.

  💙 Наша культура робить великий акцент на тому, щоб бути добрими до наших друзів, сім'ї та сусідів, які перебувають у скруті. Але не тоді, коли йдеться про нас.

  💙 Співчуття до себе - це практика, в якій ми вчимося бути добрим другом для себе, коли нам це найбільше потрібно, щоб стати внутрішнім союзником, а не внутрішнім ворогом.

  💙 Три основні елементи, які ми вчимось застосовувати, коли нам боляче: доброта до себе, звичайна людяність і уважність.

  💙 Доброта до себе. Коли ми робимо помилку або зазнаємо невдачі, ми сваримо себе більше, ніж підтримуємо. Згадайте всіх щедрих, турботливих людей, яких ви знаєте, і які постійно знищують себе критикою (це можете бути навіть ви). Замість того, щоб жорстко критикувати, помічаючи особисті недоліки, ми підтримуємо і заохочуємо, прагнучи захистити себе від шкоди. Замість того, щоб нападати на себе і картати за неадекватність, ми пропонуємо собі тепло і безумовне прийняття, ми активно заспокоюємо і втішаємо себе.

  💙 Людяність - це визнання того, що всі люди є недосконалими творіннями, що кожен зазнає невдач, робить помилки і переживає труднощі в житті. Життя має опцію страждання для всіх без винятку. Хоча це може здаватися очевидним, про це так легко забути. Ми потрапляємо в пастку віри в те, що все "повинно" йти добре. Звичайно, дуже ймовірно і фактично неминуче - ми будемо робити помилки і стикатися з труднощами регулярно. Це абсолютно нормально і закономірно. Натомість ми не лише страждаємо, але й відчуваємо себе ізольованими та самотніми у своїх стражданнях. Однак, коли ми пам'ятаємо, що біль є частиною спільного людського досвіду, кожна мить страждання перетворюється на мить зв'язку з іншими. Біль, який я відчуваю у важкі часи, - це той біль, який ви відчуваєте у важкі часи. Обставини різні, ступінь болю різний, але основний досвід людського страждання однаковий.

  💙 Усвідомленість передбачає чітке та збалансоване усвідомлення поточного досвіду. Це означає бути відкритим до реальності теперішнього моменту, дозволяючи всім думкам, емоціям і відчуттям увійти в усвідомлення без опору або уникнення . Чому уважність є важливим компонентом співчуття до себе? Тому що нам потрібно бути здатними повернутися до себе і визнати, коли ми страждаємо, бути зі своїм болем достатньо довго, щоб відповісти на нього з турботою і добротою. Усвідомленість протистоїть тенденції уникати болючих думок та емоцій, дозволяючи нам дивитися правді в очі. У той же час, уважність не дозволяє нам бути поглинутими і "надмірно ідентифікованими" з негативними думками або почуттями, бути захопленими і зметеними нашими аверсивними реакціями. Коли ми уважно спостерігаємо за своїм болем, ми можемо визнати свої страждання, не перебільшуючи їх, що дозволяє нам мудріше і об'єктивніше поглянути на себе і своє життя. Для того, щоб бути співчутливим до себе, усвідомленість - це перший крок, який ми повинні зробити - нам потрібна присутність розуму, щоб реагувати мудро.

  Ознайомча зустріч 2 травня о 18:00

  • Заняття 1 Вступ до усвідомленого співчуття до себе
  • Заняття 2 Практика усвідомленості
  • Заняття 3 Практика доброти
  • Заняття 4 Відкриття свого співчутливого голосу
  • Заняття 5 Жити глибоко
  • Заняття R Ретрит - 9.06 (9:00-13:00)
  • Заняття 6 Зустріч зі складними емоціями
  • Заняття 7 Дослідження складних стосунків
  • Заняття 8 Прийняття свого життя

  💙 Початок занять Початок занять 2 травня і далі щочетверга до 27 червня о 18:00.

  💙 Вчителі курсу- єдині в Україні вчителі цього курсу: Юлія Стадницька та Олена Муха

  💙 Вартість 15000 до 20 квітня; 18000 після 20 квітня

  💙 Замовити сертифікат можна, при відвідуванні всіх сесій , за окрему вартість.

  💙 лінк для реєстрації:

  Реєстрація

ЧЛЕНСТВО


УМА була створена для того, аби сприяти розвитку майндфулнес напрямку та всіляко розвивати інтеграцію майндфулнес в терапію, організовувати навчання на програмах, які є науково обґрунтовані світовими дослідженнями, пильнувати якість освіти, якість акредитації та дотримання етичних стандартів.
Тож давайте робити це разом!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ЧЛЕНСТВО