You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Проєкт з навчання вчителів MBSR/MBCT триває

Проєкт з навчання вчителів MBSR/MBCT триває Проєкт з навчання вчителів MBSR/MBCT триває

Наш перший український проєкт з навчання вчителів MBSR/MBCT триває. Вчора завершився перший блок: 8-денний базовий тренінг. Це були неймовірно насичені дні: глибока медитативна практика, пізнання та тренування навичок вчителів майндфулнес, неочікувані інсайти в учасників і плідна тиша, яка породжує близькість та контакт з досвідом, який проживаємо.

Ми розпочали цей шлях з мудрої настанови геніального вчителя та засновника методу MBSR - Джона Кабат-Цинна, і завершили перший блок розмовою з ним про доброту, людяність, справжність, довіру, любов та гідність.

Окрема вдячність нашим вчителям - Робу Брандсмі і Мілі де Конінг, котрі є добрими і теплими провідниками на цьому шляху.

За час навчання студентська група стала більше, ніж просто об’єднання колег; це люди, котрі об`єднались задля спільної мети - робити світ трошки кращим!

ЧЛЕНСТВО


УМА була створена для того, аби сприяти розвитку майндфулнес напрямку та всіляко розвивати інтеграцію майндфулнес в терапію, організовувати навчання на програмах, які є науково обґрунтовані світовими дослідженнями, пильнувати якість освіти, якість акредитації та дотримання етичних стандартів.
Тож давайте робити це разом!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ЧЛЕНСТВО