You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

6-денний ретрит Metta в Карпатах

Запрошуємо на MBSR-групи власного досвіду!

Запрошуємо на ретрит з усвідомленості та люблячої доброти в Карпатах (31 травня - 5 червня)

Коли ми щиро співчуваємо собі - ми стаємо стійкішими та міцнішими.

  На цьому ретриті ми будемо практикувати уважність і доброту. Уважність означає не лише усвідомлення теперішнього моменту, але й прийняття цього моменту без осуду. Це корисно, коли ми стикаємось зі складними ситуаціями і маємо справу з добрим ставленням та співчуттям. На цьому ретриті ми включимо в нашу практику медитацію любові-доброти (метта). Метта - це форма люблячої доброти, коли ви посилаєте позитивні наміри собі та іншим. Ця медитація допомагає розвивати стан доброти і співчуття.

  Під час керованих медитацій та бесід про дхарму ми досліджуватимемо корисні якості уважності, мудрості та люблячої доброти. Ми розглядатимемо умови, які їх підтримують, а також перешкоди чи бар'єри, які їм заважають. Ці аспекти любові є природним і вродженим людським потенціалом, який зазвичай певною мірою затушований. Ми відкриємо для себе їхнє місце в нашій практиці, а також те, який вплив і значення вони мають у нашому житті.

  Під час ретриту ми будемо досліджувати нашу здатність вітати кожну мить з доброю і просторою увагою, живити почуття благополуччя і поглиблювати наше розуміння себе, нашого досвіду і всіх істот.

  Цей ретрит включає щоденні сидячі та ходячі медитації, усвідомлені рухи, бесіди про дхарму, індивідуальні та малі групові зустрічі, прогулянки на природі. Ми будемо зберігати тишу.

  Для кого?

  • Цей ретрит відкритий для всіх, хто хоче поглибити свою практику. Певний досвід медитації є обов'язковим. Особливо вітаються викладачі майндфулнес і люди, які вже проходили курс з усвідомленості раніше.
  • Якщо ви сумніваєтеся, чи підходить вам цей ретрит, будь ласка, зазначте це у вашій анкеті.

  Коли?

  • Початок у п'ятницю 31 травня о 20:00.
  • Закінчуємо в середу 5 червня о 13:00.

Викладачі:

 • Йост ван ден Хеувел Рейндерс
 • З 1995 року Йост (народився в 1975 році) практикує медитацію Віпассана (інсайт). Він відвідував численні ретрити в Нідерландах, а після завершення навчання провів понад три роки в медитаційних монастирях у М'янмі та Непалі. З 2005 року він фасилітує ретрити, навчальні сесії та працює тренером з усвідомленості та співчуття. Він є автором двох книг, присвячених інтеграції уважності та сердечності у повсякденне життя. Йост є співзасновником онлайн-платформи для медитації 30NOW і співпрацює з різними навчальними інститутами з розвитку уважності в Нідерландах і Бельгії. Крім того, Йост працює в Університеті Твенте, де викладає особистісний розвиток та рефлексію на факультеті психології.

Місце: детальну адресу повідомимо згодом, це буде в радіусі 250 км від Львова

Вартість:

 • Цей ретрит пропонується на основі щедрості (дана).
 • Тому вчитель не просить фіксованої плати за свою роботу. Однак це походить від традиції, що засоби до існування ченців підтримувалися їхнім монастирем. У контексті сучасного світу, вчителі більше не є монахами і мають самостійно забезпечувати себе засобами до існування, тобто платити за оренду житла та купувати їжу, як і всім іншим. Тому сьогодні є деякі рекомендації щодо пожертвувань для учасників. В якості діапазону для пожертви пропонується сума, починаючи з мінімального діапазону 80-100 євро і закінчуючи середнім діапазоном близько 150 євро. Звичайно, будь-яка сума, що перевищує цей діапазон, допоможе передати цю роботу далі іншим людям.

Місце: детальну адресу повідомимо згодом, це буде в радіусі 250 км від Львова

Вартість:

 • Окрім того потрібно оплатити організаційні витрати: переклад, проживання, харчування, транспортні витрати вчителя, кавоперви та ін. витрати. У сумі 12500-14500 грн ( залежно від обраних умов).
Реєстрація

ЧЛЕНСТВО


УМА була створена для того, аби сприяти розвитку майндфулнес напрямку та всіляко розвивати інтеграцію майндфулнес в терапію, організовувати навчання на програмах, які є науково обґрунтовані світовими дослідженнями, пильнувати якість освіти, якість акредитації та дотримання етичних стандартів.
Тож давайте робити це разом!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ЧЛЕНСТВО