You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Інтеграція майндфулнес в індивідуальну та тренінгову практику

Інтеграція майндфулнес в індивідуальну та тренінгову практику

Запрошуємо вас на особливу подію у Львові (22-25 липня).

💙💛 В ці літні 4 дні тренери-вчителі усвідомленості з Нідерландів Міла де Конінг і Роб Брандсма приїдуть до України, щоб провести 4-денний навчальний тренінг для всіх, хто працює з усвідомленістю у своїй тренінговій або індивідуальній (психотерапевтичній) практиці.

  💙 Вчителі проведуть вас захопливою подорожжю до втілення усвідомленості та усвідомленого співчуття до себе у вашій роботі, а також допоможуть поліпшити ваші навички, особливо щодо методів інкваєрі в роботі з розвитком усвідомленості та навчання самоспівчуттю.

  💛 Глибинний сенс цих днів полягатиме в тому, щоб спільно навчитись втілювати усвідомленість і співчуття в умовах підтримки інших людей, особливо в світлі викликів сьогодення.

  💙 Міла де Конінг і Роб Брандсма є тренерами-вчителями з усвідомленості та усвідомленого співчуття в Академії усвідомленості в Нідерландах. Вже кілька років вони підтримують Українську майндфулнес асоціацію (УМА), проводячи тренінги для вчителів.

  💛 Можливо обрати 2 тренінги а один з них:

  • 22-23 липня - Поглиблення навички інкваєрі в практиці
  • 24-25 липня - Інтеграція усвідомленого співчуття до себе в практику

  💙 Вартість залежатиме від кількості учасників та обраної кількості днів:

  • 20 учасників - 522 (2 тренінги) /261 (1 тренінг) євро.
  • 30 учасників- 360/180 євро. 40 учасників- 280/140 євро
  • 40 учасників- 280/140 євро
Реєстрація

ЧЛЕНСТВО


УМА була створена для того, аби сприяти розвитку майндфулнес напрямку та всіляко розвивати інтеграцію майндфулнес в терапію, організовувати навчання на програмах, які є науково обґрунтовані світовими дослідженнями, пильнувати якість освіти, якість акредитації та дотримання етичних стандартів.
Тож давайте робити це разом!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ЧЛЕНСТВО